امنیت یکی از مهمترین دغدغه های تمام افرادی است که به گونه ای با دنیای دیجیتال در ارتباط هستند.با گسترش روز افزون استفاده از فناوری های تحت وب و اپ های موبایلی این مسئله اهمیت بیشتری نیز پیدا میکند.

یک مدیر وب سایت خوب کسی است که تمامی جوانب را برای امنیت وب سایت خود در نظر بگیرد.اگر برای وب سایت خود به دنبال کارشناس  امنیت وب هستید و یا یک هاستینگ معتبر را برای خدمات میزبانی وب سایت خود مد نظر دارید ما به شما خدمات هاستینگ میهن وب پرو را پیشنهاد میکنیم.

اما در صورتی که برای وب سایت خود به دنبال یک دروازه پرداخت مناسب با امنیت بالا هستید ما به شما میگوییم که گرند پی انتخاب بسیار خوبی برای این کار است.

به لحاظ رعایت مسائل امنیتی چندان در این قسمت درباره اصول امنیتی رعایت شده در گرند پی صحبت نمیکنیم .اما به این اکتفا میکنیم که بگوییم در گرند پی تمام دیتابیس به صورت چند لایه و کاملا محرمانه رمز نگاری شده است و بنابراین حتی در صورتی که فردی بتواند به دیتابیس دسترسی داشته باشد ،نمیتواند از اطلاعات رمز نگاری شده سو استفاده کند.

همچنین بک آپ های روزانه از دیتابیس و تراکنش ها ،استفاده از کارشناسان امنیت وب و یکی از برترین تیم های امنیتی در ایران ،بکارگیری فایروال و سایر امکانات امنیتی تحت وب به همراه آخرین نسخه از به روز رسانی های نرم افزاری و سخت افزاری این امکان را فراهم کرده ایم تا بستری ایمن جهت انجام تراکنش های وب سایت شما ایجاد کنیم.

استفاده از پروتکل امنیتی ssl زیر نظر و تاییده شرکت امنیتی   ESET Smart Security گواهی بر این موضوع است.

همچنین کارشناسان ما در تمام مراحل به شما مشاوره خواهند داد و از ابتدای مراحل برنامه نویسی و پیاده سازی وب سرویس درگاه پرداخت تا لحظه تست امنیتی سایت در کنار شما خواهند بود.

فقط کافی است در گرند پی ثبت نام کنید و از همین امروز تجارت تحت وب خود را شروع نمایید.

در تماس باشید

برای ارتباط با مدیران وب سایت گرند پی و یا دریافت پشتیبانی نرم افزاری و ... میتوانید از طریق فرم زیر نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید.همچنین در صورت نیاز به پاسخ سریعتر میتوانید از روش های مراجعه حضوری و یا تلفنی استفاده نمایید.