خدمات پرداخت اینترنتی وب سایت ها به صورت رایگان

به اطلاع کلیه مدیران وب سایت های اینترنتی میرساند ،برای کلیه وب سایت هایی که تمایل به استفاده از خدمات GrandPay را دارند ،خدمات زیر به صورت رایگان (با رعایت شرایط تشریح شده ) ارائه خواهند شد :

  • نصب درگاه پرداخت گرند پی
  • انجام و مدیریت خدمات پرداخت آنلاین بین بانکی

نصب درگاه پرداخت گرند پی

برای نصب رایگان api باید وب سایت مورد نظر بر روی سرویس های میهن وب پرو میزبانی شود .البته در صورتی که وب سایت بر روی سرویس های میهن وب پرو نباشد و وردپرسی باشد ،نصب api گرند پی شامل هزینه نخواهد بود و برای این گونه وب سایت ها نیز رایگان نصب خواهد شد.

برای سایر وب سایت ها تیم برنامه نویسی گرند پی با دریافت هزینه اندک که تنها شامل خدمات نصب و تنظیم اولیه می باشد ،api را برای شما نصب خواهند کرد.

بعد از نصب api گرند پی ،شما میتوانید از تمامی خدمات پرداخت آنلاین بانکی گرند پی هم به صورت پرداخت مستقیم و هم به صورت پرداخت غیر مستقیم استفاده نمایید.

انجام و مدیریت خدمات پرداخت آنلاین بین بانکی

تمامی کاربرانی که هزینه های پرداختی توسط وب سایتشان به مدت یک ماه از تاریخ پرداخت در حساب گرند پی باقی بماند و سپس نسبت به برداشت هزینه اقدام کنند ،هیچ گونه پورسانتی را پرداخت نخواهند کرد.روش کار به این صورت می باشد که بعد از اعلام درخواست واریز به حساب یک درخواست پشتیبانی ایجاد کرده و تقاضای خود را مبنی بر دریافت هزینه بدون اعمال کمیسیون یک درصد ثبت مینمایید.در کمتر از 24 ساعت هزینه درخواستی به حساب شما واریز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره نویسنده

تمامی محتوای موجود در گرند پی توسط تیم مدیریتی این وب سایت کنترل و منتشر میگردد.


در تماس باشید

برای ارتباط با مدیران وب سایت گرند پی و یا دریافت پشتیبانی نرم افزاری و ... میتوانید از طریق فرم زیر نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید.همچنین در صورت نیاز به پاسخ سریعتر میتوانید از روش های مراجعه حضوری و یا تلفنی استفاده نمایید.