بستر گرند پی با هدف ارائه و توسعه خدمات تجارت الکترونیک به صورت آنلاین در سال 95 راه اندازی شد.در گرند پی مدیران وب سایت ها میتوانند برای وب سایت خود خدمات پرداخت الکترونیک آنلاین را دریافت نموده و از آن در وب سایت خود جهت امور بانکی و پرداخت های آنلاین توسط کاربرانشان استفاده نمایند.

همچنین امور مربوط به خدمات ارزی و دلاری و پرداخت های آنلاین بین المللی توسط کارت های اعتباری معتبر بین الملی توسط کاربران نیز یکی از خدمات برجسته و مهمی است که در گرند پی صورت میپذیرد.

پروسه اخذ مجوز های لازم برای یک وب سایت در ایران و طولانی بودن مدت زمان آن باعث شده است بسیاری از وب سایت ها از درگاه های واسط استفاده نمایند.در گند پی مدت زمان ایجاد و استفاده از یک درگاه واسط کمتر از 5 دقیقه می باشد.همچنین با توجه به قوانین و شرایط خاص موجود در سایت علاوه بر نصب رایگان وب سرویس گرند پی در وب سایت شما ،پورسانت دریافتی نیز به صفر میرسد.

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش قوانین و اخبار مراجعه نمایید.

در تماس باشید

برای ارتباط با مدیران وب سایت گرند پی و یا دریافت پشتیبانی نرم افزاری و ... میتوانید از طریق فرم زیر نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید.همچنین در صورت نیاز به پاسخ سریعتر میتوانید از روش های مراجعه حضوری و یا تلفنی استفاده نمایید.