درگاه پرداخت واسط بانکی

با توجه به پیشرفت و توسعه علم ارتباطات و اینترنت،باید بپذیریم که تجارت الکترونیکی در آینده ای نزدیک تبدیل به گسترده ترین نوع تجارت خواهد شد و تبادلات الکترونیکی حجم بالای تبادلات مالی را از آن خود خواهد کرد.با توجه به این موضوع و همچنین مشکلات انتقال وجه با حواله های مختلف که باعث کم شدن سرعت انتقال پول و درنتیجه افت مالی تجارت خواهد شد،روش های جدیدی به روی کار آمده که با امنیت و سرعت تمام نیازهای مالی یک تجارت خوب را براورده میکند.

این روش جدید درگاه پرداخت اینترنتی یا همان درگاه واسط بانکی می باشد.

درگاه‌های پرداخت واسط یا متمرکزکننده‌های پرداخت سایت‌هایی هستند،که با شرکت‌های دارای مجوز PSP قرارداد می بندند و درگاه‌های پرداخت را از آن‌ها دریافت می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. یکی از مهم ترین ویژگی‌های درگاه‌های پرداخت واسط این است که برای دریافت خدمات درگاه پرداخت از آنها،نیاز به مجوز‌ها و مدارک کمتری نسبت به شرکت‌های PSP وجود دارد و می توانید بدون داشتن نماد اعتماد از سایت درگاه‌های واسط ،خدمات درگاه دریافت نمایید.

 

در درگاه بانکی به دلیل انتقال آنی وجه و سهولت استفاده از ان و ایمنی کامل شرایط مساعدی را برای تجارت و خریدار فراهم می اورد تا به راحتی به تجارت خود بپردازند و از طرفی قابلیت بالای کنترلی درگاه پرداخت اینترنتی این امکان را به شما میدهد تا مدیریت کاملی بر تجارت خود داشته باشید و تجارت های مختلف خود را به صورت جدا گانه مدیریت کنید.

مواردی که گفته شد تنها قسمت کوچکی از مزایای درگاه بانکی میباشد از سایر امکانات ان میتوان به قابلیت هایی اشاره کرد که به شما این امکان را میدهد تا با ایجاد یک لینک و فرستادن ان برای شخص مورد نظر به صورت مستقیم و در هر مکان وجه مورد نظر خود را گرفته و دیگر نیاز به تبادل اطلاعات نداشته باشید که این امر هم به نوبه ی خود کمک به سرعت بخشیدن به تبادلات مالی میکند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره نویسنده

تمامی محتوای موجود در گرند پی توسط تیم مدیریتی این وب سایت کنترل و منتشر میگردد.


در تماس باشید

برای ارتباط با مدیران وب سایت گرند پی و یا دریافت پشتیبانی نرم افزاری و ... میتوانید از طریق فرم زیر نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید.همچنین در صورت نیاز به پاسخ سریعتر میتوانید از روش های مراجعه حضوری و یا تلفنی استفاده نمایید.