قوانین کلی وب سایت گرند پی به صورت زیر اعلام میگردد :

 1. تمامی اطلاعات کاربران از قبیل نام های کاربری و رمز های عبور نزد گرند پی محفوظ می ماند.
 2. هیچ کاربری حق استفاده از بیشتر از یک اکانت را ندارد و در صورت مشاهده تمامی حساب های کاربری وی مسدود خواهد شد.
 3. گرند پی هیچ مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه توسط کاربر به حساب شما را بر عهده نمیگیرد و ملاک نهایی برای تایید پرداخت ،تایید بانک و ارائه شماره پیگیری می باشد.
 4. ایجاد درگاه بانکی جهت استفاده در وب سایت های غیر مجاز ممنوع می باشد.
 5. استفاده از خدمات گرند پی برای وب سایت هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکنند ،ممنوع می باشد.
 6. گرند پی جهت رعایت قوانین مربوط به فعالیت در فضای مجازی ،این حق را برای خود محفوظ میداند تا در هر زمان که متوجه فعالیت غیر مجاز کاربری شد ،علاوه بر مسدود کردن حساب کاربری فوق ،اطلاعات وی را در اختیار پلیس فتا قرار دهد.
 7. در صورتی که مدیر یک فروشگاه آنلاین هستید و کاربر شما هزینه خرید محصول را پرداخت نماید و شما محصول مورد نظر را تا یک هفته برای وی ارسال نکرده باشید ،اگر کاربر فوق در سایت گرند پی نسبت به شما اعلام شکایت کند و به مدت ۷۲ ساعت پاسخگو نباشید ،هزینه دریافتی از کاربر با کسر کمیسیون سایت برای وی بازگردانده می شود.
 8. به وب سایت هایی که خدمات فروش وی پی ان ،هرگونه شرط بندی ،فروش فیلم های دارای کپی رایت ،هر نوع محصولی که دارای حق نشر مربوط به مالک خودش را داشته باشد ،درگاه تعلق نمیگیرد.
 9. تمام وب سایت ها باید دارای مجوز وزارت صنعت و معدن یا مجوز از سوی صنف مربوطه باشند .در صورت نداشتن مجوز باید معادل ده برابر توناژ پرداختی روزانه سفته برابر اصل شده در دفاتر ثبت و اسناد کشور ،به آدرس شرکت ارسال فرمایید تا در صورت تخلف از قوانین و وجود شاکی شخصی در پلیس فتا نسبت به پرداخت ضرر و زیان از سوی گرند پی اقدام  گردد.(در صورتی که شما پاسخ گو نباشید)
 10. تمام افرادی که نیاز به درگاه دارند باید مالک سایت باشند و دومین مربوطه به نام آنها ثبت شده باشد.از دادن درگاه به برنامه نویس و افراد غیر که به هر نحو سمتی در شرکت مربوطه داشته باشند معذور می باشیم به غیر از مواردی که از صاحب اصلی دومین رضایت نامه کتبی (برابر اصل شده در دفاتر ثبت و اسناد کشور) به فرد مذکور سازمانی ارائه شده باشد و این تاییده در اختیار سایت گرند پی قرار بگیرد.
 11. تمام وب سایت ها باید تاییده آدرس محل سکونت ،محل کار ،تاییده کد پستی محل سکونت و محل کار(از اداره پست) ،تصویر کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده) ،تاییده شماره تماس منزل و محل کار و شماره شخصی را داشته باشند تا درگاه آنها فعال گردد.تمام این مدارک به صورت کتبی باید برای شرکت ارسال شده و پس از بررسی و احراز هویت درگاه فوق فعال میگردد.
 12. استفاده از درگاه پرداخت بر روی سایت و آی پی غیر از سایت و آی پی که درگاه برای آن گرفته شده است خلاف قوانین بوده و باعث بسته شدن حساب کاربری شما بدون هیچ گونه اطلاع رسانی قبلی شده و اطلاعات فوق برای پیگیری عواقب آن به پلیس فتا ارسال خواهد شد.

در تماس باشید

برای ارتباط با مدیران وب سایت گرند پی و یا دریافت پشتیبانی نرم افزاری و ... میتوانید از طریق فرم زیر نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید.همچنین در صورت نیاز به پاسخ سریعتر میتوانید از روش های مراجعه حضوری و یا تلفنی استفاده نمایید.